Podľa talianskych správ v médiách, kvôli nedostatku času hrať, môže Miláno predať Musacchio, ktorý sa presťahoval z Villarreal iba 6 mesiacov. Prebieha futbalová sezóna, teraz naozaj potrebujeme Lacne futbalove dresy pre deti, pospěš si to na objednávku.

27-ročný Argentínčan vstúpil do AC Milan v júli 2017, jeden z prvých podpisov nového šéfa. V tejto sezóne však obránca mal len 18 vystúpení a často je náhradou za Romagnoliho a Bonuchiho. Rýchlo kúpiť Futbalový dres AC Milan pre deti, čím viac si kúpite, tým viac zliav dostanete.

Ak bude môcť Milán nájsť obrancu, ktorý bude viac vyhovovať taktickým požiadavkám kábla, bude musieť byť predaný Musacchio, pričom hlavným cieľom klubu bude obranca mesta Janov Izo, s poplatkom za transfer asi 15 miliónov eur.

Okrem toho sa v správe hovorí, že Musacchio nie je jediným milánskym obrancom, Gustavo Gomez a Gabriel Paletta nebudú mať príliš veľa vystúpení, ale ich vysoké platy odrádzajú ostatné tímy.

Navyše, podľa správy Dimazia, AC Miláno vyslalo zástupcov, aby vykonali prácu na prevod Basseli. Ale AC Milan je nepravdepodobné, aby zaviedli Basseliho v zime, a v hre už chýba niekoľko stredných hráčov. Basseliho vzťah s torinským šéfom Mihailovićom je taktiež prasknutý a možno sa chystá opustiť toto leto.

25-ročný Basseli, ktorý sa pridal do Zapakosty z Atlante 10. júla 2015, má poplatok za transfer 6 miliónov eur. V tejto sezóne hrá 15 krát v Serie A, skóroval 2 góly a vyslal 1 asistenciu. Taliansky U21 Bývalý medzinárodný hráč má na nemeckom prevodovom trhu trhovú cenu 7 miliónov EUR. Hľadáte lacné Detské futbalové dresy s menom? Naše výrobky sú zľavnené, príďte a objednajte si ich teraz a získate viac ponúk.