Argentínska hviezda Lionel Messi, ktorá hral v Barcelone, včera vyhrala osobnú španielsku ligovú súťaž. Podieľal sa na tom, aby pomohol družstvu doma 3: 0, rozbil tím Levante. Messi taktiež zaznamenal 365 španielskych gólov v jednom gólovom zápise pre nemeckého futbalového legendára Gede Moulles. Prebieha futbalová sezóna, teraz naozaj potrebujeme Lacne futbalove dresy pre deti, pospěš si to na objednávku.

Na svojom „míľnikovom“ večeri, Messi vstúpil do hry čoskoro, zaznamenal krásny volejbal v prvých 12 minútach pretekov, vedúci tímu. Pred koncom prvej polovice, Suarez rozšíril vedenie do Barcelony. V čase zastavenia Messi pomáha aj tímu Poly-Leo, aby zlomil skóre a zachytil 3: 0. Po 18 kolách dosiahol barcelonský tím 15 výhier a 3 ploché 48 bodov, ktoré stúpajú na stôl, prekonávajú druhý tím madridského atletika, 9 bodov a prekračujú 16 bodov Real Madrid. Na našich webových stránkach Futbalový dres Messi pre deti, aj keď cena je lacnejšie ako ostatné, ale kvalita je veľmi stojí za to byť zaručená.

Po spočítaní dosiahla Messi 365 gólov v štyridsiatich šampionátoch španielskej ligy, čím vyrovnala rekord jedného ligového cieľa päťstojnej európskej ligy. Muller zaznamenal 365 gólov v 427 ligách Bundesligy. Z hľadiska efektívnosti cieľa, Messi vyššie. Okrem toho prispel 144 asistenciami do 400 zápasov španielskej ligy.

V súčasnej dobe dosiahla Messi 527 gólov vo všetkých súťažiach v Barcelone a bola najväčším hráčom v piatich európskych ligách pre jeden klub. Predchádzajúci záznam udržiaval aj Muller, s skóre 525. Pozrite sa na Detské futbalové dresy s menom, môžete vyhľadávať relevantné kľúčové slová na našej webovej stránke.